Mustela

لیست محصولات این تامین کننده

موستلا می‌داند که هیچ‌چیزی باارزش‌تر از بچه شما نیست و ایمنی و اثربخشی از اولویت‌های ما از همان ابتدا بوده است. با توجه به تخصص لابراتوارهای موستلا، موستلا تحقیقات مستمری را روی پوست بچه‌ها انجام داده است و قبل از شروع معرفی آن‌ها در بازار محصولات خود را تحت سخت‌ترین آزمایش‌ها قرار داده است. وقتی شما موستلا را انتخاب می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که محصولی را انتخاب می‌کنید که ایمن و اثربخش است و محصولی است که از همان بار اول تا بار آخر استفاده از محصول به همان شکل اولیه خود باقی می‌ماند.
محصولات مراقبت از مادران و زنان باردار

در طول بارداری و پس از تولد بچه، بدن شما تحت تأثیر تغییراتی قرار می‌گیرد که آثار خود را روی پوست شما باقی می‌گذارند. برای محافظت از پوست خود و اینکه در عین حال زیبا به نظر برسد و بتوانید از این دوران لذت ببرید، موستلا مترنیتی اولین طیف کامل از محصولات خود را که بخصوص برای پوست مادران و زنان باردار تهیه شده است به نمایش می‌گذارد.
محصولات مناسب کودکان با پوست نرمال

گروه کاملی از محصولات پاک‌کننده، حمام و مراقبتی مناسب کودکان با پوست نرمال که به منظور محافظت از پوست حساس و آسیب‌پذیر نوزادان و کودکان تولید شده است. آووکادو پرسئوس® ماده اولیه انحصاری و به ثبت رسیده کمپانی موستلا با پایه کاملا طبیعی و گیاهی بوده که باعث محافظت از سد دفاعی پوست و حفظ سلول‌های بنیادی می‌شود. بدون ایجاد آلرژی، با اثربخشی بالا و رایحه‌ای دلپذیر قابل استفاده روی پوست نوزادان نارس است.
محصولات مراقبت از کودکان با پوست خشک

گروه کاملی از محصولات پاک‌کننده، حمام و مراقبتی مناسب کودکان با پوست خشک که به منظور محافظت از پوست حساس و آسیب‌پذیر نوزادان و کودکان تولید شده است. آووکادو پرسئوس® ماده اولیه انحصاری و به ثبت رسیده کمپانی موستلا با پایه کاملا طبیعی و گیاهی بوده که باعث محافظت از سد دفاعی پوست و حفظ سلول‌های بنیادی می‌شود. بدون ایجاد آلرژی، با اثربخشی بالا و رایحه‌ای دلپذیر قابل استفاده روی پوست نوزادان نارس است.